Titanų įrankiai – Timothy Ferriss

with Komentarų: 0
  • Autorius: Tim Ferriss
  • Originalus pavadinimas: Tools of Titans: The Tactics, Routines, and Habits of Billionaires, Icons, and World-Class Performers
  • Metai: 2018
  • ISBN: 9786098184426
  • Vertėjas: Rimvydas Kuzas

Milijardierių, ekspertų, pasaulinio lygio žvaigždžių įpročiai ir produktyvumo paslaptys.

Sukūriau „Titanų įrankius", nes tai tokia knyga, kokios pats norėjau visą savo gyvenimą.

Timas Ferrissas – investuotojas ir verslo konsultantas, penkių The New York Times ir The Wall Street Journal bestselerių bei kultinės tinklalaidės The Tim Ferriss Show autorius, ne kartą atsidūręs įtakingiausių verslo žmonių sąrašuose.
Savo laidose (jų peržiūrų skaičius jau perkopė 600 milijonų!) jis pakalbino beveik du šimtus pasaulinio lygio profesionalų – kino žvaigždžių, atletų, kariškių, rašytojų, biochemikų ir technologijų guru – apie kasdienius įpročius bei praktikas, padedančius kurti didžius dalykus. Jų produktyvaus gyvenimo receptai ir sugulė į šią knygą.

* Kokius psichologinius ginklus panaudojo kino žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris ir taip uždirbo milijonus dolerių dar iki filmų sėkmės.

* Kokius metodus kūrybingumui skatinti taiko rašytojas Paulo Coelho, kurio romanas „Alchemikas" parduotas daugiau nei 65 milijonų tiražu.

* Kaip empatiją ir emocijas savo tikslams išnaudoja milijardierius investuotojas Chrisas Sacca.

* Kaip sunkumus ir nesėkmes įveikia buvęs jūrų pėstininkas Jocko Willinkas.

* Kaip ir kokius kelius į laimę atrado „Google" inovatorius Chade'as Mengas Tanas.

* Kaip kultinis autorius Malcolmas Gladwellas išmoko užduoti reikiamus klausimus.

Kai pasijuntu įstrigęs, nebeturintis išeities, praradęs viltį, piktas, pakliuvęs „tarp dviejų ugnių" ar paprasčiausiai pametęs kryptį, pirmiausia perverčiu šiuos puslapius greta pasidėjęs puodelį stiprios kavos. Kol kas reikalingas sprendimas pasirodo praleidus 20 min. su savo draugais, kurie nuo šiol taps ir jūsų draugais. Reikia nuraminančio paplekšnojimo per petį? Čia rasite, kas tai suteiks. Spyrio į užpakalį be ceremonijų? Tokiam atvejui taip pat yra ne vienas kandidatas. Reikia, kad kas nors paaiškintų, kodėl jūsų baimės nepagrįstos... O gal būtinas komentaras, kodėl jūsų pasiteisinimai tėra mėšlo krūva? Jokių problemų.

Rasite nemažai galingų citatų, tačiau ši knyga yra gerokai daugiau nei citatų rinkinys.
Tai rinkinys įrankių, padėsiančių pakeisti gyvenimą.

Leave a Reply