Mamos dienoraštis. Pirmieji kūdikio metai

with Komentarų: 0
Mamos dienoraštis - BALTO leidybos namai
  • Metai: 2023
  • ISBN: 978-609-487-344-7

Mėnuo po mėnesio – viskas, ką reikia žinoti apie mažylio sveikatą, raidą ir priežiūrą + vieta užrašams

 

Draugiškas vadovas per pirmuosius kūdikio metus padės nepasiklysti informacijos sraute, rasti atsakymus į svarbiausius klausimus ir išsaugoti smagiausius prisiminimus.

Susilaukti vaikelio – nepakartojama patirtis, kas dieną dovanojanti naujų atradimų. Kad užmarštin nenugrimztų patys reikšmingiausi gyvenimo metai, kviečiame rašyti dienoraštį ir fiksuoti visus savo mažylio gebėjimus ir nuotykius. Nuo pirmo riksmo, pirmo priglaudimo prie krūtinės iki pirmos šypsenos, pirmo žingsnelio, dantuko, žodžio...
Su kūdikio gimimu prasideda jūsų motinystės karjera, ją daryti gali būti nelengva, bet tikrai verta. Ši kūdikio auginimo „darbo knyga" tarsi gera asistentė primins viską, ką turite žinoti.

Nuotykiai su kūdikiu prasideda!

Svarbiausia informacija – nuo pirmos šypsenos iki pirmo žingsnio: sužinosite, kaip kas mėnesį kinta vaiko ūgis ir svoris, kiek laiko jis turėtų miegoti ir kada valgyti, ką jau gali išmokti, kada laikas apsilankyti pas gydytoją ir į ką verta atkreipti dėmesį.

Kalendorius: įrašykite reikiamą mėnesį, langeliuose sužymėkite dienas ir suplanuokite svarbius vizitus, susitikimus, išvykas ar darbus.

Keli žodžiai apie mamą: kokių klausimų ar rūpesčių gali kilti ir patarimai, kaip lengviau juos įveikti.

Smagu prisiminti: pasižymėkite, kokiu ritmu gyvenote tą mėnesį ir kas svarbiausia nutiko.

Užrašams: tuščiuose puslapiuose galite fiksuoti kūdikio pasiekimus, jo dienotvarkę, vėliau – ir valgiaraštį (gal net ir pirmuosius receptus), užsirašyti savo mintis ir pastebėjimus. O gal parašykite laišką savo mažyliui – užaugusiam bus smagu perskaityti mamos pasakojimą apie jo pirmuosius mėnesius!

Atmintinė: čia galėsite žymėti vaiko ūgį ir svorį, dantų dygimą ir esminius raidos etapus. Rasite ir skiepų lentelę bei informaciją, kokiais atvejais reikia skubiai kreiptis į gydytoją.