Toks smagus amžius – Kiley Reid

with Komentarų: 0
Toks smagus amžius - Kiley Reid, BALTO leidybos namai
  • Originalus pavadinimas: Such A Fun Age
  • Autorius: Kiley Reid
  • Metai: 2023
  • ISBN: 978-609-487-371-3
  • Vertėjas: Aistė Kvedaraitė

Aliksė Čemberlen žino, kaip gauti tai, ko trokšta. Pasitikėti savimi ji įkvepia ir kitas moteris – tai netgi tapo pragyvenimo šaltiniu ir svaigios karjeros viltimi. Žinia, jog vėlų vakarą parduotuvės apsaugininkas apkaltina dukros auklę vaiko pagrobimu, ją sukrečia iki sielos gelmių. Kodėl jauna juodaodė turėjo patirti tokį pažeminimą? Aliksė užsispiria ištaisyti neteisybę.

Emira Taker visiškai nenutuokia, ko nori gyvenime. Jos kišenėse švilpauja vėjai, nedrįsta net tėvams prisipažinti, kad galą su galu suduria dirbdama aukle, o darbdavės troškimas padėti ir susidraugauti atrodo įtartinas. Vienintelė paguoda – nuolatos čiauškanti trimetė jos auklėtinė Brajerė, negaunanti taip trokštamos mamos meilės. Auklė nori kuo greičiau pamiršti skaudų nesusipratimą parduotuvėje ir net nesileidžia į kalbas, jog nepažįstamojo telefonu nufilmuotą incidentą derėtų paviešinti.

Kai šis nelemtas įrašas į Aliksės gyvenimą sugrąžina širdį draskančius praeities prisiminimus, ir ji, ir Emira turi perkratyti viską, ką manė žinančios ne tik viena apie kitą, bet ir apie save.

 

Debiutinė Kiley Reid knyga sulaukė pripažinimo – akimirksniu tapo The New York Times bestseleriu, pateko į Booker nominantų ilgąjį sąrašą, Goodreads Choice Award rinkimuose pripažinta geriausiu 2020 metų debiutiniu romanu. Jo leidybos teisės parduotos 21 šaliai.